
4К/24fps Экшн камера Compark, 16 Мп, WiFi с водонепроницаемым кейсом
- В наличии
- Код: 06011
3 500 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
ОПИС
-Чіпсет Lingtong 4248
-Сенсор COMS: OmniVision + 6-кульова скляна лінза, об'єктив «fish-eye»
-Об'єктив: 140 градусів надширококутний об'єктив класу A+ з високою роздільною здатністю
-Екран дисплея: основний - 2,0" LCD, допоміжний - системи OLTPS +0,96"
-Пікселі: 16 МП/13 МП/8 Мп
-Роздільна здатність відео: 4K (3840*1960) 24 кадрів/с/ 1080 (1920*1080) 60 кадрів/с/720 (1280*720/с)
- Стабілізація: так (електронна стабілізація зображення EIS)
-Підтримка: функція дистанційного керування/microHDMI/циклічний запис/режим безперервної зйомки/таймер/web камера/вбудований Gсенсор
-Вбудований мікрофон, вбудований динамік, підтримка зовнішнього мікрофона
-Формат відео: AVI
-Карта пам'яті: підтримка 4-128 ГБ (НЕ ВХОДИТИ В КОМПЛЕКТ)
-Формат стиснення: H.264
-WiFi&APP: Ви можете завантажити "X-CAM". Після підключення до WIFI ви зможете дистанційно керувати та налаштовувати екшн-камеру.
- режим підводної зйомки до 30 м. у кейсі
-Ємність батареї: 900 мАг
- живлення 5 В 1 А; USB2.0; Година заряджання: близько 3 годин
-Робоча температура [°C]: -10°C-70°C
-Мова: упрощена китайська, традиційна китайська, англійська, японська, корейська, російська , підтримка кількох мов
-Розмір: 59*41*22,7 мм
-Вес: 75 г.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х екшен камера
1 х водонепроникний кейс
1 х кабель живлення
1 х пульт ДК
1 х блок живлення
1 х додаткова задня кришка водонепроникного кейсу
1 х салфетка
2 х стікери
5 х зашморгів
1 х інструкція
11 х елементів кріплення (крепление под тактические шлем в стандартном наборе отсутствует)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Поддерживаемые носители | Flash |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Поддержка Full HD | Да |
| Форматы записи | HD, Full HD, 4K UHD |
| Фокусное расстояние min | 40 мм |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Влагозащищенный корпус, Крепление в комплекте, Wi-Fi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Емкость аккумулятора | 900 мА/ч |
| Матрица | |
| Тип матрицы | CMOS |
| Количество мегапикселей | 16 Мп |
| Количество матриц | 1 |
| Интерфейсы | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSDHC |
| Вход/Выход | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| ЖК-экран | Да |
| Диагональ ЖК-экрана | 2 " |
| Сенсорный экран | Нет |
| Стабилизация изображения | Цифровая |
| Фоторежим | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 59 мм |
| Высота | 41 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Вес | 75 г |
| Основные атрибуты | |
| Виробник | Compark |
- Цена: 3 500 ₴









