
KAWA 2K відеореєстратор 145°, Wi-Fi, G-сенсор, WDR, 3DNR на 128Гб
- В наявності
- Код: 07006
2 300 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
ОПИС
• Торгова марка: KAWA
• Кут огляду: 145°
• Камера: 3 Мп.
• Роздільна здатність камери: 2K (Quad HD 2340x1296)
• Особливості: G-сенсор, WDR, 3DNR, циклічний запис, дисплей часу та дати, мікрофон, нічне бачення, голос, відео керування звуком, світлодіодне підсвічування, функція Wi-Fi
• Макс. зовнішня пам'ять: 128 Гб (не входить в комплект)
• Виробник чіпсета: MSTAR
• Кількість кадрів в секунду: 30
• Сертифікація: CE, FCC
• Розмір: 70х30х20мм
• Вага: 150 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1. Відеореєстратор х1
2. Кабель живлення х 1
3. Автомобільний блок живлення х 1
4. Електростатичні стікери для фіксації х 2
5. Клейкі стікери х 2
6. Інструкція
ОСОБЛИВОСТІ
Надширокий кут 145 ° враховує вигляд/стан автомобіля, лівої та правої смуг.
Висока роздільна здатність 1296P і 3 МП забезпечують зображення вищої якості
Цей реєстратор дає змогу отримати надчітку роздільну здатність 2340x1296P / 30 кадрів в секунду, щоб зафіксувати всі дорожні умови та деталі номерного знака.
Wi-Fi і підключення до APP
Вбудований Wi-Fi можна підключити до програми KAWA DVR, що дозволяє легко переглядати зображення в реальному часі, відтворювати записані відео та завантажувати файли на свій мобільний телефон для перегляду та обміну в будь-який момент у основних соціальних мережах.
Екстрений запис, вбудований 3D-сенсор
Завдяки G-сенсору відеореєстратор KAWA автоматично записує надзвичайну ситуацію та зберігає відео для вас. Щоб уникнути перезапису, усі екстрені відео надійно заблоковано як "файл подій".
Циклічний запис
Реєстратор підтримує циклічний запис. Коли карта пам’яті заповнена, вона автоматично замінить найстаріше відео найновішим і збереже його на локальній карті пам’яті SD. Немає необхідності видаляти його вручну, і відео файлу екстреного блокування не буде перезаписано. Підтримка карт пам'яті SD від 16 ГБ до 128 ГБ (не входить в комплект).
Підтримка повнокольорового ультрачіткого нічного бачення при слабкому освітленні.
Оснащений процесорами обробки зображень для зменшення шуму WDR і 3DNR, відеореєстратор KAWA забезпечує чіткі зображення незалежно від дня і ночі.
3DNR і WDR значно покращують чіткість зображення, зменшуючи шум і регулюючи баланс експозиції під час запису в умовах слабкого освітлення або високого контрасту.
Цілодобове спостереження за паркуванням
Режим паркування контролює оточення вашого автомобіля, коли автомобіль припаркований. Продовжуйте стежити, коли вас немає. Вбудований G-сенсор може виявляти раптові тряски або зіткнення, коли ваш автомобіль стоїть, і автоматично починає запис, щоб зафіксувати будь-які потенційні інциденти.
Нагадування: щоб увімкнути режим паркування та сповільнену зйомку відеореєстратора KAWA S6, комплект проводів не входить.
WDR Tech
Автоматично заповнює світло за слабкого освітлення та пригнічує надмірну експозицію за сильного та контрового освітлення, щоб забезпечити чітку видимість увесь час у сонячні дні, похмурі дні та тьмяну ніч.
Робоча температура -30°~80°
Відеореєстратор KAWA може працювати як при низьких (зимою) так і при високих (влітку) температурах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Дозвіл запису | 2304х1296 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | MSC |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 145 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 150 г |
- Ціна: 2 300 ₴









