
4К/30fps Екшн камера SJCam, 16Мп, Wi-Fi, водонепроникний кейс
- В наявності
- Код: 06013
4 200 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Опис:
-Модель: SJ4000 AIR
-Дисплей: 2,0-дюймовий сенсорний LCD
-Лінза: 135° ширококутний об’єктив із 6 скляними лінзами
-Сенсор: GC 4653
-Роздільна здатність відео: 4K (3840 х 2160) 30 кадрів/с; 2,7K (2688 х 1520) 30 кадрів/с; 1080P (1920*1080) 60/30 кадрів/с 720P (1280*720) 60/30 кадрів/с
-Slow motion: 1080P (1920х1080) 60fps, 720P (1280х720) 120fps
-Прискорений запис: 0,5 – 60с
-Формат відео: mp4
-Циклічний запис: 2, 3, 5 хв.
-Роздільна здатність фото: Зображення 16 Мп
- Цифровий зум: 4х
-Акумулятор: літій акумулятор 900 мАг (час безперервної роботи до 1,5 год). Час заряджання: приблизно 1,5 години
-Функція камери: селфі, безперервна зйомка, автоматична зйомка, тощо.
-Функція відео: циклічне відео, сповільнене відео тощо.
-Зберігання: карта Micro SD (максимальна підтримка 128C), НЕ ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКТ! Використовуйте швидкісну картку для запису відео в 4К-2К розширенні.
-Рейтинг водонепроникності: IP68 у водонепроникному кейсі до 30 метрів.
-Температурний режим – безпечне використання від 0 до 45 градусів при вологості від 30 до 90%
-Підтримка: WIFI (керування мобільним додатком), microUSB (2.0)
-Розмір: 59,2 х 41 х 29,8 (мм)
-Вага: 57 г
Комплектація:
1 * екшен камера
1 * водонепроницний кейс
7 * елементів кріплення
1 * кабель живлення
2 * стікери
1 * іструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJcam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | HD, Full HD, 4K UHD |
| Фокусна відстань min | 40 мм |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 950 мА/год |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Кількість мегапікселів | 16 Мп |
| Кількість матриць | 1 |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Вхід/Вихід | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стабілізація зображення | Немає |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Вага | 57 г |
- Ціна: 4 200 ₴










