-16%EARDOTS К10 з Type-C, Lightning/iOs для Андроїд/Айфон бездротовий петличний мікрофон з подавленням шуму
- В наявності 1 од.
- Код: 11024
1 900 ₴
1 600 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: К10
Матеріал виробу: ABS
Діаграма спрямованості мікрофона: всеспрямований
Можливість заряджання телефону під час використання: так
Активний шумопоглинач: так (DSP чіп)
Потужність батареї мікрофона: 80мАч
Бездротова технологія 2.4G Plug and Play
Технологія проти перешкод: так (ISM чіп)
Діапазон частот: 20 Гц-20 кГц
Відстань передачі: 20M
Затримка звуку: ≤9мс
Час роботи: 10 годин
Вес: микрофон: 7 г, ресивер: 4г.
Розмір: мікрофон: 62х23х28мм, ресівер: 45х27х7мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ
2 х М'які амбушури
2 х Поролонові амбушури
2 х Мікрофонний передавач (мікрофон)
1 х Приймач
1 х Перехідник на Lightning/iOs
1 х Зарядний кабель
1 х Інструкція
ПРИМІТКА!!!
Якщо ваш телефон з системою Android, перед використанням мікрофона не забудьте ввімкнути перемикач OTG у системних налаштуваннях телефону, а потім використовувати мікрофон. USB OTG Checker — надійний додаток для цього. Завантажте та запустіть його, і ви дізнаєтесь, чи підтримує ваш телефон USB OTG)





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -64 дБ |
| Частота | 20 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Вага | 7 г |
| Основні | |
| Виробник | EARDOTS |
- Ціна: 1 600 ₴










