-7%ENPUS Wi-Fi 2.4Ghz IP камера-зарадна станціяз годинником Full HD внутрішнього відеоспостереження з датчиком руху
- В наявності 1 од.
- Код: 13018
4 300 ₴
4 000 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Через випадки ігнорування покупцями отримання посилок подібного типу, постачання даного товару здійснюється з передоплатою 120 грн, як гарантія оплати двосторонньої доставки товару у випадках, якщо покупець не забере свою посилку.
ВСТАНОВЛЕННЯ
Необхідна установка застосунка та надання відповідних дозволів/реєстрація, підключення камери до телефону через WiFi пристрої та потім налаштування підключення камери до домашньої WiFi мережі через (тільки WiFi 2,4 Ггц (не підтримує 5G) сам застосуно
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд: ENPUS
Роздільна здатність: 1920x1080 (Для кращого зображення рекомендуємо в налаштуваннях камери через застосунок вибрати режим FHD замість HD)
Формат відео: avi
Частота кадрів: 30 кадрів
Кут огляду: 100 градусів
Виявлення руху: так
Способи використання камери: циклічний запис, перегляд онлайн, запис по виявленню руху, запис на картку або в хмарне сховище (платно)
Функції дисплею: час, будильник, температура, індикатор зарядки телефону
Налаштування повороту камери по вертикалі/горизонталі
Формат стиснення: h.264
Тип карти пам'яті: карта Micro SD
Максимальний обсяг пам'яті: до 128 ГБ (без карти пам'яті)
Мікрофон: вбудований (одночасний запис аудіо та відео сигналу)
Тип інтерфейсу: Type-C
Потужність бездротової зарядки: 15 Вт
Для використання функції бездротової зарядки необхідно використувати зарядний адаптер потужністю не менше 20 Вт
Програмне забезпечення програвача: vlcplayer/smplayer
Функція WiFi: тільки WiFi 2,4 Ггц (не підтримує 5G), віддалений моніторинг за допомогою смартфона в будь-який час і в будь-якому місці.
Сумісність із мобільними телефонами iphone, android тощо.
Колір: чорний
Розмір: 95х79х60см
Вага: 210 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х камера
1 х кабель для передачі даних Type-C
1 х посібник користувача
ПРИМІТКА
Не є спецзасобом, а лише комбінує кілька функцій одночасно. Для законного використання в громадських місцях рекомендується поруч наклеїти наклейку "Ведеться відеоспостереження".
ОПИС
1. HD-камера 1080P: висока якість 1080P забезпечує кольорове відео високої чіткості, ви можете точно побачити, що сталося, коли ви не були вдома, в офісі, на підприємстві або в будь-якому іншому місці, де вам потрібно безпечне місце. Підтримка відеозапису, аудіозапису, фотографування/реального- перегляд часу. Простий у користуванні мобільний APP (як для IOS, так і для Android), моніторинг у режимі реального часу, віддалений перегляд відео в реальному часі/отримання сповіщень про виявлення руху та зображень/відтворення відеофайлів з карти пам’яті
2. Вункція відділаеного перегляду через WIFI: під’єднайте камеру до WIFI маршрутизатора, щоб отримати віддалений доступ до камери. Використовуючи безкоштовну програму камери, ви можете переглядати свій будинок/дітей/домашніх тварин/доглядачів зі свого телефону будь-коли та будь-де. Це дозволяє вам проводити пряму трансляцію будь-де, щоб знімати зображення/відео з роздільною здатністю 1080p/32 кадрів/с у вашому домі/офісі/магазині чи будь-чому, що вам цікаво.
3. Розширене виявлення руху: із функцією виявлення руху та розумним нагадуванням. Ви отримуватимете миттєві сповіщення на свій телефон, коли об’єкти чи люди рухатимуться у полі зору. Це дозволяє переглядати події без затримки, ніколи не пропускати важливий момент
4. Циклічний запис і зберігання на карті Micro SD: за допомогою цієї програми ви можете переглядати та завантажувати відео прямо на свій телефон. Ви також можете вставити картку micro SD для циклічного запису або при виявленні руху. Ця WiFi-камера дуже проста у використанні.
5. Віддалений перегляд через додаток: Цю камеру можна підключити через Wi-Fi, вам потрібно лише налаштувати її, і ви зможете дистанційно контролювати свій дім чи бізнес будь-коли та будь-де. Ви також можете відтворювати, завантажувати та видаляти відеофайли на картці Micro SD у програмі.
6. Камера з цифровим будильником для моніторингу температури: це цифровий годинник, він може відображати час, а також встановлювати будильник і контролювати температуру. У той же час, але також це камера.
Примітка. Камера не має вбудованого акумулятора, тому її потрібно використовувати з перехідним кабелем передачі даних для живлення.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 6 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 1 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | ENPUS |
- Ціна: 4 000 ₴










