
B-MAD Wi-Fi 2.4Ghz IP камера-зарядка Full HD 1080P внутрішнього відеоспостереження з датчиком руху
- В наявності
- Код: 13025
4 100 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Через випадки ігнорування покупцями отримання посилок подібного типу, постачання даного товару здійснюється з передоплатою 120 грн, як гарантія оплати двосторонньої доставки товару у випадках, якщо покупець не забере свою посилку.
Необхідна установка застосунка та надання відповідних дозволів/реєстрація, підключення камери до телефону через WiFi пристрої та потім налаштування підключення камери до домашньої WiFi мережі (тільки для роутера з WiFi 2,4 Ггц (не підтримує 5G) через сам застосунок.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Назва продукту: BMAD FC9801
Видимість камери: камера повністю прихована під пластиковою накладкою без зовнішніх ознак її наявності.
Роздільна здатність камери: 1920 x 1080 / 30fps (Для кращого зображення рекомендуємо в налаштуваннях камери через програму вибрати режим FHD замість HD)
Формат відео: avi
Кількість кадрів відео: 30 кадрів
Кут огляду об’єктива: 100°
Детектор руху: так (можливий запис при виявленні руху та/або відправлення Push-повідомлень на телефон)
Налаштування зображення: так по контрастності та яскравості
Функції зарядки: загальна потужність 20 Вт (5В/4А): 3 x USB; 2 x Type-C
Способы использования камеры: просмотр онлайн, циклическая запись, запись при обнаружении движения, запись на карточку, запись на телефон, запись в облако (платно через АРР)
Живлення: 220В, споживання: 240 мА/3,7 В
Пам'ять: micro SD/TF картка пам'яті до 128 ГБ (НЕ ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТ) або хмарне сховище (платно)
Мікрофон: вбудований (синхронний запис аудіо та відеосигналів)
Програмне забезпечення плеєра: VLC Media Player
Функція Wi-Fi: тільки WiFi 2,4 Ггц (не підтримує 5G), віддалений моніторинг через смартфон у будь-який час, у будь-якому місці
Сумісність з телефонами iphone android тощо.
Назва App застосунку: LOOKcam
Колір: чорний
Розмір: 118х58х43 мм
Вага: 180 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х Wi-Fi -камера
1 х змінна пластикова накладка на камеру з більш прозорим фільтром затеменення
1 х посібник користувача камери
ПРИМІТКА
Не є спецзасобом, а лише комбінує кілька функцій одночасно. Для законного використання в громадських місцях рекомендується поруч наклеїти наклейку "Ведеться відеоспостереження".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 6 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Чутливість | 1 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 3.7 В |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 100 ₴








