-11%CUGU невидима міні камера на 8 Гб, міні диктофон, наручний годинник Full HD 1080P відеоспостереження з датчиком руху
- В наявності 1 од.
- Код: 13036
2 800 ₴
2 500 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Через випадки ігнорування покупцями отримання посилок подібного типу, постачання даного товару здійснюється з передоплатою 120 грн, як гарантія оплати двосторонньої доставки товару у випадках, якщо покупець не забере свою посилку.
ВИКОРИСТАННЯ І НАЛАШТУВАННЯ КАМЕРИ
Годинник постійно знаходиться в режимі очікування stand-by з виключеним дисплеєм, що унеможливлює випадковий запуск відео- аудіо зйомки.
Для активізації дисплею потрібно один раз натиснути на нижню кнопку на правій боковій панелі годинника.
В цьому режимі годинник буде повноцінно відображати всі параметри дисплею, як вказано нижче. Проте в цьому режимі годинник лише відображає час.

Щоб перейти до запису вам потрібно ЗАТИСНУТИ І УТРИМУВАТИ нижню кнопку на правій боковій панелі годинника. Тоді годинник матиме наступне відображення екрану і є готовим до запису:

Оберіть один із трьох варіантів:
1. Запис Відео - 1 коротке натискання на верхню кнопку на правій боковій панелі годинника (з' явиться характерна позначка в лівому верхньому куті екрану)
2. Запис Аудіо - 1 довге натискання на верхню кнопку на правій боковій панелі годинника (з' явиться характерна позначка в лівому верхньому куті екрану)
2. Фото - 1 коротке натискання на нижню кнопку на правій боковій панелі годинника (з' явиться характерна позначка в лівому верхньому куті екрану).

Щоб налаштувати або змінити час та дату годинника – підключіть його до комп’ютера, оберіть новий пристрій – годинник, оберіть файл “TIME” та встановіть необхідні параметри.
У файлі “SETTINGS” ви можете змінити додаткові параметри камери.
Якщо годинник надягнутий на зап'ястя і руки лежать на столі, то зйомка відбувається "від себе" і камера знімає в правильному горизонтальному положенні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Назва продукту: Годинник з камерою.
Роздільна здатність: 1080P
Формат відео: AVI.
Формат запису: WAV.
Формат фото: JPG.
Ємність акумулятора: 300 мАг.
Час заряджання: 2 години.
Час очікування: 90 днів.
Пам'ять 8 ГБ: Зберігає близько 50 хвилин відеофайлів.
Основні характеристики: запис відео/запис голосу/фотозйомка.
Порт заряджання: Туре-С.
Матеріал ремінця: силікон.
Матеріал корпусу: ABS.
Колір продукту: Чорний.
Вага: 35 г.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х камера-годинник
1 х USB Type-C кабель живлення
1 х посібник користувача камери
ПРИМІТКА
Не є спецзасобом, а лише комбінує кілька функцій одночасно. Для законного використання в громадських місцях рекомендується поруч наклеїти наклейку "Ведеться відеоспостереження".
Якщо у вас виникли інші запитання, зверніться до магазину за контактними телефонами.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Аналогова |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 1 люкс |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 35 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 500 ₴










