-9%LLSCAM 4G (Сім-картка) міні камера 150° FHD внутрішнього відеоспостереження з датчиком руху
- В наявності
- Код: 13037
3 300 ₴
3 000 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Через випадки ігнорування покупцями отримання посилок подібного типу, постачання даного товару здійснюється з передоплатою 120 грн, як гарантія оплати двосторонньої доставки товару у випадках, якщо покупець не забере свою посилку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд: LLSCAM
Назва застосунку (АРР): v380 pro
Об'єктив: 2 мм із кутом огляду 150 градусів.
Матриця: 5 Мп
Частота кадрів відео: 30 кадрів в секунду
Роздільна здатність: 1080P/720P
Формат стиснення відео: H.265.
Потреба в мінімальному освітленні для зйомки вночі – 0.01lux
Пам’ять: підтримує установку карт TF до 128 ГБ (НЕ входить в комплект!) і хмарне сховище.
Сім-картка: підтримує SIM-карти 3/4G
Датчик руху: так (з налаштуванням датчика чутливості), початковим записом та/або відправкою Push-повідомлення на телефон.
Живлення: 5В/2A
Порт зарядки: USB-А
Способи використання камери:
- циклічний запис;
- запис по розкладу;
- запис по виявленню руху (з можливістю відправки Push-повідомлень на телефон);
- запис на карту або в хмарному сховищі (платно)
- перегляд онлайн з можливістю збереження фото та відео через додаток
Додаткові функції:
- підтримує двонаправлений голосовий домофон із вбудованим мікрофоном і динаміком.
- віддалений доступ і контроль в будь-який час і в будь-якому місці.
- підтримує такі операційні системи, як для Android і для iPhone IOS, і підтримує багатокористувацький перегляд.
- виявлення руху: підтримка штучного інтелекту для виявлення людини, забезпечення відеозображень моніторингу надвисокої чіткості та максимальна деталізація та чіткість.
- регулювання зображення: яскравість, контрастність, вертикальне, горизонтальне регулювання, екранне меню
Матеріал виробу: ABS
Колір виробу: чорний
Розмір:170х25х12 мм
Вага: 54г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х Камера
1 х Посібник користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | 3G-SDI |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CCD |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Чутливість | 1 люкс |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 100 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 150 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 54 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | LLSCAM |
- Ціна: 3 000 ₴










