-13%Wi-Fi 2.4/5G невидима міні iP камера 150° FHD 1080P внутрішнього відеоспостереження з датчиком руху нічним баченням
- В наявності
- Код: 13038
2 300 ₴
2 000 ₴
- +380 (50) 450-42-06
- +380 (93) 767-16-53
Через випадки ігнорування покупцями отримання посилок подібного типу, постачання даного товару здійснюється з передоплатою 120 грн, як гарантія оплати двосторонньої доставки товару у випадках, якщо покупець не забере свою посилку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Назва продукту: OKAM
Роздільна здатність камери: 1920 x 1080 / 30fps (Для кращого зображення рекомендуємо в налаштуваннях камери через програму вибрати режим FHD замість HD)
Формат відео: avi
Кількість кадрів відео: 30 кадрів
Кут огляду об’єктива: 150°
Інфрачервоне нічне бачення: так (до 5 м)
Детектор руху: так (можливий запис при виявленні руху та/або відправлення Push-повідомлень на телефон)
Спільне використання доступу: так
Способы использования камеры: просмотр онлайн, циклическая запись, запись при обнаружении движения, запись на карточку, запись на телефон, запись в облако (платно через АРР)
Живлення: USB Type-C 5 В/2 А, є вбудований акумулятор 1000 мАг з можливою тривалістю автономної роботи біля 4 год
Пам'ять: micro SD/TF картка пам'яті до 256 ГБ (НЕ ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТ) або хмарне сховище (платно)
Мікрофон: вбудований (синхронний запис аудіо та відеосигналів)
Програмне забезпечення плеєра: VLC Media Player
Функція Wi-Fi: роутер 2.4 або 5 Ghz, віддалений моніторинг через смартфон у будь-який час, у будь-якому місці
Сумісність з телефонами iphone android тощо.
Колір: чорний
Розмір: 40х34х15 мм
Вага: 23г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1 х Wi-Fi-камера
1 х кронштейн
1 х USB Type-C кабель живлення
1 х елементи кріплення
1 х посібник користувача камери
ПРИМІТКА
Не є спецзасобом, а лише комбінує кілька функцій одночасно. Для законного використання в громадських місцях рекомендується поруч наклеїти наклейку "Ведеться відеоспостереження".
Якщо у вас виникли інші запитання, зверніться до магазину за контактними телефонами.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | MPEG-4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Чутливість | 1 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 100 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 150 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 23 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 000 ₴










